صفحه اول | دنیای وبلاگ | کسب در آمد از وبلاگ‌نویسی برای وبلاگنویسان

کسب در آمد از وبلاگ‌نویسی برای وبلاگنویسان

کسب درآمد از وبلاگ‌ و اینترنت یکی از مهمترین دغدغه‌های فعالان وب است. اکثراً مردم دوست دارند از زمانی که برای فعالیت در وب اختصاص می‌دهند کسب درآمد کنند و زحماتشان بی‌نتیجه نباشد. بعنوان یک وبلاگنویس در این مطلب تصمیم دارم در خصوص کسب درآمد از وبلاگ با تجربه‌ای از خودم بنویسم و علاقمندان را برای کسب درآمد راهنمایی کنم.

کسب درآمد از وبلاگ – شاید راههای مختلفی برای کسب درآمد از وبلاگ وجود داشته باشد، بعنوان مثال وبلاگی که بازدید زیاد داشته باشد می‌تواند با جذب تبلیغات اسپانسرها کسب تبلیغات کند یا کدهای شرکت‎های مختلف تبلغاتی را در وبلاگش قرار دهد اما این موضوع بسیار زمانبر است تا یک وبلاگ بتواند به چنین پتانسیلی دست یابد.

کسب درآمد از وبلاگ و تجربه شخصی

من موضوع را از یک منظر دیگر بررسی می‌کنم که برای خود من اتفاق افتاده است و تجربه شخصی خودم در کسب درآمد می‌باشد هرچند که ممکن است خیلی زیاد و چشمگیر نباشد اما یک راه واقعی در کسب درآمد از وبلاگ و وبلاگنویسی است. همانطور که در یکی از مطالب وبلاگشهر نوشته بودم کسب درآمد خیلی راحت از وبلاگ مثل این است که تصور کنی شهر رم با همه عظمت در یک روز ساخته شده است.

حتماً بخوانید: چرا باید دانشجویان وبلاگ بنویسند؟

یکی از نکاتی که وبلاگنویس باید از آن اطلاع داشته باشد این است که بتواند محتوای خوب و عالی تهیه کند تا توجه دیگران را جلب کند و در واقع تخصص خود را در موضوع مطالبی که می نویسد به دیگران نشان دهد و از طریق خوانندگان می توانند در نوشتن مطالب و مقالات تخصصی از وی کمک بگیرند.

کسب در آمد از وبلاگ‌نویسی برای وبلاگنویسان

کسی که وبلاگنویسی در یک سیستمی مثل سیستم محتوای مدیریت وردپرس را شروع کند جدا از بحث برنامه نویسی که موضوعی تخصصی است می‌تواند بعد از چند وقت وبلاگنویسی تمام چم و خم آن سیستم را یاد بگیرد و مهارت خود را در آن زمینه افزایش دهد.

در دنیای امروز افرادی موفق هستند که مهارت داشته باشند هر کسی که مهارت بیشتری داشته باشد بیشتر موفق است. با داشتن مهارت‌های مختلف می‌توان همیشه آماده کار بود. مثال بارز این خیل عظیم بیکاران تحصیل کرده کشورمان است که فقط مدرک تحصیلی دارند اما از مهارت خبری نیست برای همین همیشه منتظر استخدام در در یک شرکت خصوصی و دولتی هستند که پشت میز بنشینند و البته این کارها به راحتی گیر نمیاد.

با داشتن مهارت می‌توان حرفی برای گفتن داشت اگر مهارت کار با سیستم‌های محتوای مدیریت سایت های اینترنتی را داشته باشید میتوانید به صورت دورکاری و از خانه انجام امور سایتها و فروشگاه های اینترنتی بعهده بگیرید و از انجام امور سایت یا فروشگاه چون تهیه محتوای سایت کسب درآمد کنید. یکی از همین فرصت ها برای من پیش آمد و خوشحال هستم که دانش و مهارتی که در زمینه وردپرس داشتم به درد خورد و تونستم به صورت دورکاری در خانه انجام امور یک فروشگاه بزرگ اینترنتی را از خانه انجام بدم و کمک خرجی بتوانم بدست بیارم.

توصیه من به وبلاگ نویسی برای همین کسب مهارت است و اعتقاد دارم که شخص باید در همه حال در پی کسب دانش و مهارت خود باشد. تا بتواند در موقعیت‌های مختلف شرایط لازم برای اشتغال را داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس