صفحه اول | درباره وبلاگشهر

درباره وبلاگشهر

ایده راه‌اندازی وبلاگی بنام «وبلاگشهر» در سال ۱۳۸۵ به ذهنم خطور کرد در آن زمان که وبلاگ فارسی رونق داشت می‌خواستم یک خبرگزاری برای وبلاگستان فارسی با عنوان «خبرگزاری وبلاگشهر» راه‌اندازی کنم اما بعد از مدتی فعالیت متاسفانه از ادامه کار دست کشیدیم و وبلاگشهر به حال خود رها شد و بارها فکر راه‌اندازی دوباره وبلاگشهر به ذهنم رسید اما هربار به دلایلی به نتیجه نمی‌رسید. تا اینکه ۷ دی ماه امسال یعنی ۱۳۹۶ تصمیم گرفتم وبلاگی تقریباً شخصی در موضوعات گوناگون راه‌اندازی کنم و در صورت نیاز بعدها تیم نویسندگان را با درخواست همکاری گسترش بدم.

سال‌ها فعالیت در اینترنت و آشنایی با مقوله دلچسب وبلاگ از سال ۱۳۸۰ و نوشتن وبلاگ‌های متعدد در این سال‌ها عشقی درونی در من برای نوشتن دوباره وبلاگی که ماندگار باشد و عمر کند را ایجاد کرده است و برای همین وبلاگشهر را دوباره راه‌اندازی کردم و امیدوارم بتوانم سال‌های سال مرتب در آن به نوشتن مطالب مورد علاقه‌ام بپردازم.

از همین ابتدای کار تصمیم گرفتم محتوای وبلاگشهر منحصر به فرد و اختصاصی باشد، یعنی مطالب یا توسط خودم نوشته می‌شود و یا از منابع معتبر خارجی توسط خودم ترجمه می‌گردد و هیچ گونه مطلبی از سایت‌ها و وبلاگ‌های فارسی در وبلاگشهر کپی نخواهد شد چرا که هدف این است محتوای وبلاگشهر خوب و کامل و مفید باشد.

من عسگر اصغرزاده مدیر وبلاگشهر متولد سال ۱۳۵۴ در اردبیل و ساکن کرج هستم، متاهل و کارمند دولت می‌باشم فوق لیسانس مدیریت آموزشی دارم و بعد از یک و نیم دهه! فعالیت در وب و اینترنت به عنوان متخصص محتواسازی در این وبلاگ در موضوعات گوناگون و مورد علاقه خودم می‌نویسم و امیدوارم مطالب وبلاگشهر مورد علاقه دوستان و خوانندگان عزیزی که به هر نحوی وارد این وبلاگ شده‌اند واقع شود.

از آنجاییکه برای نوشتن هر یک از محتوای این وبلاگ ساعت‌ها (حداقل ۲ ساعت) زمان صرف می‌شود تا مطلب از نظر نگارشی و خوانایی اعتبار لازم را در وب داشته باشد بنابراین از کپی مطالب خود در هیچ رسانه‌ای رضایت نداریم مگر اینکه نام وبلاگشهر به عنوان منبع ذکر و به صفحه آن مطلب لینک داده شود، همانطور که ما به منابع خود اشاره می‌کنیم.

از هرگونه پیشنهاد، نظر، سوال و انتقاد خوانندگان محترم بشدت استقبال می‌شود که می‌توانید از صفحه ارتباط با ما بوسیله یکی از روش‌ها ارسال نمایید.

قالب وردپرس